Áčko s dvomi prehrami, ženy s najlepším výkonom sezóny

02.02.2012 11:17

 

Počas uplynulého víkendu odohrali takmer všetky naše družstvá svoje ďalšie zápasy v prebiehajúej sezóne. Áčko sa predstavilo najprv v sobotu proti Dragonsu, ktorému podľahli 2:10. V nedeľnom štvrobodovom zápase na domácej palubovke podľahli naši chalani aj druhýkrát v sezóne Stupave 4:10 a naplno sa tak namočili do záchranárskych prác.

 

Naopak, potešili naše dievčatá, keď na domácej palubovke najprv podľahli po vyrovnanom priebehu štvrtému celku tabuľky ZII Topoľčanom tesne 6:8, a následne momentálne druhému celku tabuľky, Nemšovej B 3:10.  Tím, posilnený aj o nové hráčky Moniku Kvakovú (1+0) a Romanu Kucejovú (3+0), však ukázal, že sa na ňom začína odzrkadľovať tvrdá práca trénera Martina Šťastného. V týchto zápasoch boli naše baby oveľa nebezpečnejšie v útoku, v bráne sa zlepšuje Zora Papánková, ktorej výdatne pomáhaju dievčatá v obrane. Ostáva nám dúfať, že dievčatá budú pokračovať v nastolenom tempe a budú robiť radosť trénerovi, fanúšikom, ale najmä sebe samým.

 

Nedarilo sa juniorom, ktorí prehrali svoj zápas proti vedúcemu celku Záhorskej Bystrici 3:11. Góly za nás strieľali, Dávid Hertz, Daniel Dzurányi a Friďo.