Béčko v poslednom zápase pred playoff deklasovalo Legislatívcov

02.04.2014 21:05

 

ŠK Lido Bratislava B  - Legislatívna smršť Bratislava 12:2 (1:1, 6:1, 5:0)

 

Ako už z online prenosu iste viete, poslednú marcovú sobotu nastúpilo naše B-čko výnimočne pod trénerským vedením kapitána Brauna proti šiestemu týmu tabuľky, teda Legislatívnej smršti. Vzhľadom na to, že na našej stránke si možete stále prečítať detailný priebeh zápasu, nižšie pridávame iba kanadské body a pár teplých slov.

Kanadské body: Žúbor 1+3, Pörsök 0+1, Mokošák 2+1, Hrozány 5+1, Paál 2+1, Braun 0+2, Vnuk 1+1, Trenčan 0+1, Rajniak 1+0,

Na začiatok treba povedať, že hlavne v prvej tretine sa ukázalo, že Béčko stále nevie hrať pokiaľ je jasne favorizované. Prvá tretina mala priniesť viac úspešných zásahov. Na druhej strane šance nechýbali a nezabúdajme, že úvodných dvadsať minút nám legislatívci ešte stačili. Prečíslenie o 10 hráčov sa však neskôr jasne prejavilo. Lido dostalo priestor a nám to konečne začalo sypať. Špeciálne sa darilo Hrozánymu, ktorý nastrieľal päť gólov a s jednou asistenciou si do tabuľky odnáša 6 bodov. Pochváliť treba aj Žúbora, ktorý Hrozánymu krásne asistoval a vypracoval pre neho strelecké príležitosti. Úradoval aj Mokyho laser a Peťo Paál sa po dlhšej prestávke pripomenul, keď si v nájazde vypapal súperovho brankára.

Nenechajme sa však zaslepiť vysokou výhrou. Proti takémuto súperovi a s našou početnou prevahou mala hra vyzerať jednoduchšie, ľahšie a chýbal nám prehľad. Góly padali no často s nesmierne dlhým osobitným držaním lopty. Hlavne v prvej a druhej tretine bola rozohrávka našich obrancov zbrklá a postavenie útoku veľmi statické. Tento zápas nám ukázal čoho sa treba v play-off vyvarovať. Ak sa z neho poučíme máme reálnu šancu zabojovať o vysoké umiestnenie.

 

autor článku: Kubo Švrček