Hráči a funkcionári ŠK Lido želajú Šťastné a Veselé!

24.12.2011 11:57

 

Blíži sa čas Vianoc, rok 2012 sa takisto nezadržateľne blíži, a preto sme oslovili pár známych tvárí ŠK Lido a poprosili ich o vianočné a novoročné želanie pre svojich kamarátov a spoluhráčov.

 

 

Anton Wilsch - prezident ŠK Lido

Všetkým členom Lida prajem príjemné prežitie Vianočných sviatkov, aby využili tento pokojný čas na čerpanie energie, posilnenie športového ducha ,nech v Novom roku
bažia po víťazstvách a urobia maximum preto, aby zvrátili nepríjemnú situáciu, v ktorej sa momentálne nachádzame..
ŠK LIDO  - SZFB a ostatným klubom prajem Šťastné a veselé prežitie Vianočných sviatkov a v Novom roku veľa pracovných a športových úspechov. Aby sa florbal na Slovensku , už konečne odrazil vpred.

 

Filip Gilányi - viceprezident ŠK Lido pre marketing a právnu agendu klubu

 

Lidárom chcem zaželať k Vianociami, aby si pod stromčekom našli dva balíčky. V prvom balíčku nech je pevné zdravie. Ak človek nemá zdravie, nemá nič, nemôže športovať, stretávať sa na palubovke s úžasnými ľuďmi, baviť sa športom. Druhý balíček nech v sebe nesie radosť. Radosť pre všetkých priateľov Lida. Nech je radosť tou hlavnou motiváciou v športe, ale aj v živote.

A do nového roku 2012 prajem každému jednému tímu športového klubu Lido, aby ich sprevádzalo potešenie zo športu. Ak človek robí šport so srdcom a pre radosť, tak vyhrá vždy, bez ohľadu na to, koľko gólov dá alebo dostane.
 
 

Roman Günther - viceprezident ŠK Lido pre personálnu agendu, hráč A-tímu ŠK Lido

 

Všetkým hráčom, hráčkam, funkcionárom a aj fanúšikom Lida prajem na Vianoce hlavne to, aby ich prežili v zdraví, v kľude a kruhu svojich blízkych. A do nového roka prajem Lidu, nech sa naďalej baví florbalom, nech sú v ňom naďalej dobrí ľudia a nech naďalej podáva kvalitné výkony v každej z kategórií, ktorú má.

 

Dávid Braun - viceprezident ŠK Lido pre PR a mládež, kapitán B - tímu ŠK Lido, tréner juniorov a starších žiakov

 

Spoluhráčom z A-tímu prajem, aby v zbytku nie veľmi vydarenej sezóny ešte zamakali a dotiahli to do play-off. Spoluhráčom z B-tímu zase prajem, aby pokračovali v celkom dobrých výkonoch a ukázali aj iným tímom, že s Lidom sa musí vždy počítať. Dievčatám prajem pevnú vôľu a hlavne odhodlanie bojovať, pretože verím, že potenciál v nich je a čoskoro vyjde na povrch. Mojim zverencom, juniorom a starším žiakom, prajem, aby sa stále zabávali florbalom, pretože to je hlavné... Úspechy sa časom dostavia.

 

Tamara Shawkatová - hráčka ŠK Lido Women

 

K Vianociam a do Nového roka prajem všetkým hráčom ŠK Lido hlavne zdravie, veľa energie a nových síl na zdolávanie súperov a trénerom pevné nervy, nech je rok 2012 zase o niečo úspešnejší :)

 

Ďakujeme osloveným za pekné priania, pripájame sa k nim a želáme ničím nerušené pokojné prežitie sviatkov. Ale pozor na mastné a nezdravé jedlá, po prestávke sa budú konať vstupné testy na cholesterol!!! Kto nimi neprejde, bude robiť pyramídy s Filipom!  Šťastné a Veselé!! :)