FÓRUM

Zaacat hrat

Thomas | 15.09.2013

Dobry Den mal by som zaujem hrat florbal nikdy som ho nehral na profesionalnej urovni ale chcel by som to vyskusat no mam 18 rokov tak neviem ci to je este mozne dakujem za odpoved

Re:Zaacat hrat

Vaso | 16.09.2013

Ahoj Tomas. Nie je ziadny problem. Pokojne prid na trening, skusis a uvidis. Pre zaciatok mozes pokojne dojst na treningy A-cka aj B-cka. A-cko trenuje utorok na Sturaku od 18:30, stvrtok v Elane od 19:00. B-cko trenuje stredu v Elane od 20:00 a piatok na Bernolaku od 20:00. Ak budes mat nejake dalsie otazky, tak pokojne volaj, pis (vasko645@gmail.com, 0903 917 255). Najdes nas aj na FB.

Florbal

Andrej | 13.09.2013

Možno by som mal záujem hrať za váš klub, ak si to teda môžem prísťvyskúšať... Som brankár mám 16 rokov, ale nehral som florbal aktívne. Ak by sa dalo rád by som prišiel na pár tréningov a keby som bol dobrý, tak by som to skúsil.

Re:Florbal

Vaso | 16.09.2013

Ahoj Andrej. Nie je problem. Kludne prid na trening, oskusas a uvidis. V stredu od 16:30 na Metodovej, piatok od 16:00 v hale Elán. Akekolvek dalsie otazky sa kludne pytaj Pala Veningera (pavol.veninger@gmail.com, 0902 510 676).

Treningy

Karim Alam | 25.08.2013

Dobry som hracom seahorses bratislava. Náš tím sa zrušil a nas tréner nas preradil do hurikanu moc sa mi tam nepaci a mal by som zaujem ist do lida. Som rocnik 97 (tohto ročný dorastenci) a chcel by som sa opytat kedy a kde budu byvat treningy a kto bude trener. Mam ešte aj kamarata, ktory by chcel začať v lide a vytrovit si registračku a hrať ligu. Dakujem za porozumenie Karim Alam.

Re:Treningy

Vašo | 02.09.2013

Ahoj Karim. Odpisal som ti uz prostrednictvom mailu.

zaujem

Katy | 15.07.2013

Ahoj som sice baba, trošku už aj staršia ale chcela som sa opýtať či by som sa tiež mohla prísť pozrieť keď začnete s tréningmi, prípadne sa spýtať ako to vychádza čo sa týka peňazí, vďaka :)

keby nieco moj mail je: bodova.katarina@gmail.com

Re:zaujem

Admin | 25.07.2013

Ahoj Katy, kontaktuj nasu veducu zenskeho timu Zorku Papankovu bud na fb (Zora Papankova) alebo na mail zpapankova@azet.sk

hrať

maťo | 31.05.2013

ahojte,chel bi som hrrať za váš tim ako brankar.dalo bi sa to?
mám 17 rokov

Re:hrať

Vašo | 07.07.2013

Ahoj Mato, urcite by sa to dalo. Teraz cez leto vsak netrenujeme. Ale posli kedtak na seba kontakt (mail, mobil, fb) napriklad mne na vasko645@gmail.com a ja ti dam vediet, ked zacnu treningy. Ze by si prisiel oskusat. Pekne leto. Vaso

<< 41 | 42 | 43 | 44 | 45 >>

Pridať nový príspevok