Béčko v nedeľu prehralo

13.02.2014 22:48

 

Lido "B" - Snipers "B" 0:8 (0:1, 0:2, 0:5)

 

Minulú nedeľu nastúpilo v Stupave naše Béčko až na absenciu trénera v plnej zostave proti mladým chalanom zo Snipers B. Kapitán Braun zobral na svoje plecia úlohu trénera a do zápasu postavil tri päťky. Naši začali s dobrou náladou a počas úvodných piatich minút to vyzeralo na vyrovnaný zápas. Sniperi nás však postupne predbehli v aktivite aj kreativite. Narastajúci tlak vyvrcholil v jedenástej minúte gólom do našej brány a Sniperi sa ujali vedenia. Prvotný šok z aktivity súpera opadol a až do konca prvej tretiny sme sa úspešne ubránili. Treba vyzdvihnúť koncentráciu nášho goalmana Kuboviča, ktorý počas celého zápasu vychytal obrovské množstvo tutoviek, ktoré si mladí Sniperi vypracovali. Náš útok však počas celého zápasu nedokázal udržať loptu a vypracovať si viac než tri či štyri slušné šance. Nedarilo sa nám ani v osobných súbojoch a kto čakal aspoň pár individuálnych presadení, musel byť sklamaný.

 

V druhej tretine súperov tlak nepoľavil a Lido postupne stratilo chuť do zápasu. To sa prejavilo troma dvojminútovými trestami, ktoré Sniperi potrestali ďalšími dvoma gólmi v šiestej a šestnástej minúte, čim zvýšili skóre na 3:0.

 

Posledná tretina bola celá v ich réžií. Peknou a efektívnou hrou ukazovali, že si zápas užívajú a postupne zvýšili skóre na výsledných 8:0.

 

autor článku: Jakub Švrček