Lido C proti Malackám neuspelo

26.11.2014 19:14

 

Hráči bratislavského Lida „C“ dnes nastúpili na svoj druhý ligový zápas v metropole Záhoria. Ich súperom bol na domácej palubovke tým 1.SC Malacky.

Duel sa aj napriek menším technickým  problémom začal neskôr, nov  dobrom tempe. Hostia aj napriek nedostatku hráčskych dresov vybehli na domácich vo vysokom tempe a držali s hráčmi 1. SC krok  až do poslednej minúty prvej tretiny, kedy prvú väčšiu šancu využil dravým prienikom hráč domáceho celku. 1:0.

Na druhú tretinu už hostia nastúpili vo svojich typických farbách, snažili sa vyrovnať nepriaznivé skóre, no brankár domácej svätyne bol proti. Na opačnej strane sa po individuálnych chybách hostí presadili domáci a za potlesku domácich tribún odchádzali do kabín za stavu 5:2.

Do poslednej časti nastúpilo Lido veľmi sebavedomo, s jediným cieľom a to vyrovnať nepriaznivé skóre. Prišlo aj k zmene vo formáciách, ktoré mali vniesť nový vietor do plachiet útočnej snahy. Súpera sme 3 minúty prakticky k ničomu nepustili, čo prinieslo aj vytúžený gól na 5:3 z pohľadu hostí, no domácim o pár striedaní neskôr vyšiel rýchly brejk po chybe hosťujúcej obrany. 6:3. Zápas sa po tomto momente už len viac-menej dohrával, nakoľko snahu urobiť niečo s nepriaznivým stavom stopol hvizd rozhodcu a následné vylúčenie hosťujúceho hráča. Hosťujúce hradby už posledné minúty udržali rovnaký stav a tak sa zápas skončil za potlesku domácich divákov a radosti miestneho klubu 6:3.

 

Góly Lida:

2. tretina

04:47 Uriček Marcel 3:1

15:18 Pös Miroslav 5:2

 

3.tretina

09:53 Baša Tomáš 5:3

 

autor článku: Majo Bučka