Lido po napínavom zápase zdolalo Seahorses

18.10.2010 19:50

V šiestom kole Mex extraligy hostilo Šk Lido Prírodovedec ďalší bratislavský tím ŠK Seahorses Bratislava. Začiatok zápasu sa posunul kvôli neprítomnosti nominovaných rozhodcov pre tento zápas. A tak po dohode oboch tímov nakoniec zápas odpískal Milan Forro a Václav Kolátor. Počas celého zápasu bola v hráčoch Lida cítiť nervozita, ktorá im nedovolila hrať ich hru. A tak sa museli po celý zápas strachovať o výsledok zápasu. Hráči Lida strelili v čase 2:50 rýchly prvý gól zápasu. No pri kvalitnom výkone brankára Seahorses jeden gól nestačil, a tak Lido inkasovalo vyrovnávací gól v 11.minúte. Bohužial v tomto zápase si vybral svoj slabší deň brankár Lida Gabriel Mészáros. V druhej tretine Liďáci hrali rozháranú hru s množstvom nepresností, čím poskytovali šance hráčom Seahorses, ktorí ich ale tiež nevyužili. V druhej tretine sa odohralo aj niekoľko nepríjemných pádov. Na jeden z nich doplatil hráč Morských koníkov Peter Huk, ktorého s vykĺbeným ramenommusela odviesť sanitka. Začiatok tretej tretiny prebiehal zo strany Lida opäť neisto. Po pár minútach sa ale hráči našli a dokázali udržať Morských koníkov na uzde, keď hráči Lida v posledných piatich minútach len zriedka požičali loptičku Seahorses.

ŠK Lido Prírodovedec - ŠK Seahorses Bratislava  7:6

Tretiny: 3:2, 2:3, 3:1

Góly Lido: Vydra 2, Novotný, Vrabec, Holíček, Günther, Kazimír

Najlepší hráči: Lido - Roman Vydra, Seahorses - Samo Ondruš