Starší žiaci na Stupava Cup-e

12.10.2014 16:57

Od 8. do 10. 10. sme sa zúčastnili 11. ročníka Stupava Cup-u,v kategórii B00, kde nastúpil výber našich starších a mladších žiakov.V skupine hrali takto so Stupavou 0:9, Okříšky 1:7, Vajda-White sharks 2:5, Nitra 5:0 kont., Modra 2:8. V osemfinále s Trebišovom 3:9. Turnaja sa zúčastnil aj Peter Jukl v kategórií B99.

 

Zhodnotenie turnaja od nového trénera starších žiakov, Jančiho Žúbora:

"Možno to bude znieť trocha divne, ale až na prvý a posledný zápas v skupine kde chalani úplne zlyhali, som s ich hrou spokojný. Proti Vajda sme boli lepší tím a pre Okříšky viac než vyrovnaný partner. Tieto 2 zápasy sme hrali s Peťom Šimonom v zostave. Chalani hrali dobre, dobre napádali, vzadu si brali hráčov, ale náš gólman nemal svoj deň. Proti Trebišovu znova vyrovnaná partia so šancami na oboch stranách, ale zasa 4-5 zbytočných gólov po taktických chybách v obrane. Išiel som na turnaj s tým, že uhráme dobrý výsledok a ukáže mi kde kto a s kým bude hrať. Na to že 2 chalani boli r.02 a traja r.03 v kategórii r.00, z mojej strany úplná spokojnosť. Keby sme nešli na turnaj, tak by som prvé kolá ligy hľadal správne posty pre chalanov a tvrdím si povedať, že strácali body. Takto si s týmto tímom verím, najmä keď budú ešte posilnení o chalaňov, ktorí sa nemohli zúčastniť turnaja. Týmto sa chcem poďakovať chalaňom za hru a špeciálne Peťovi Šimonovi, ktorý sa nemohol zúčastniť doobeda turnaja,ale vždy poobede docestoval za tímom, aby mu pomohol."

 

Peťo Jukl s jeho tímom Záhoracká mafia získal v kategórií B99 strieborné medaily, keď "mafiáni" podľahli vo finále rivalom zo Stupavy 2:4